HD6670 1GB DDR5 Ekran Kartı Oyun Performansı Nasıldır?

Bırakın orta ayarları, düşükte bile oynatması çok zor. Fakat işlemci ve RAM'e göre değişkenlik gösterir bu durum.

Kart giriş seviyesi, bende vardı. Grafik isteyen oyunları düşük ayarlarda oynayabilirsin. Hatta cok yüksek grafik istiyorsa oynayamayabilirsin :) Lol gibi oyunlarda sıkıntı olmaz ama :) Far CRY, Crisis gibi oyunları en düşükte bile zor oynarsın. Dediğiniz oyunları hiç oynamadım onlar için bisey diyemeyeceğim.

Bütçenizi ve sisteminizi söyleyin en azından ona göre öneride bulunalım. Bu kart ile saydığınız oyunları açabilseniz bile oyunlardan keyif alamazsınız.

Benim eski ekran kartı bu karttı.

Kısaca çöp bir kart. Uzak dur. Hiç bir oyunu oynatmaz. 🤠

Düşük ayarlarda Dota 2 de bile 30 FPS zor veriyordu. 7.00 gelmeden önce bir de düşün.

Bırakın orta ayarları, düşükte bile oynatması çok zor. Fakat işlemci ve RAM'e göre değişkenlik gösterir bu durum.
Diyosun.
Kart giriş seviyesi, bende vardı. Grafik isteyen oyunları düşük ayarlarda oynayabilirsin. Hatta cok yüksek grafik istiyorsa oynayamayabilirsin :) Lol gibi oyunlarda sıkıntı olmaz ama :) Far CRY, Crisis gibi oyunları en düşükte bile zor oynarsın. Dediğiniz oyunları hiç oynamadım onlar için bisey diyemeyeceğim.
Diyosun.
Düşük ayarlarda, yüksek olmana FPS değerleri ile o oyunları oynarsın.
Aynen katiliyorum.
Diyosun.
Bütçenizi ve sisteminizi söyleyin en azından ona göre öneride bulunalım. Bu kart ile saydığınız oyunları açabilseniz bile oyunlardan keyif alamazsınız.
Sistem eski ilginiz icin tesekkurler.
eski leptopumda 6650m 2gb vardı 8gb ram ve 2 nesil i5 bütün oyunları mediumda hiç kasmadan oynuyordu gta 5 dahil herşey
Aynen katiliyorum.kucumsenecek bir kart degil
Benim eski ekran kartı bu karttı.

Kısaca çöp bir kart. Uzak dur. Hiç bir oyunu oynatmaz. 🤠

Düşük ayarlarda Dota 2 de bile 30 FPS zor veriyordu. 7.00 gelmeden önce bir de düşün.
Diyosun.sen mezarcimisin oldurdunya canim karti.?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı