Hd7790 vs Gtx650

GeForce GTX 650 vs Radeon HD 7790 – Performance Comparison Benchmarks @ Hardware Compare
GeForce GTX 750 vs Radeon HD 7790 – Performance Comparison Benchmarks @ Hardware Compare

Dostum 7790 daha iyi bir karttır, hatta gtx750 den de iyidir. Bazı arkadaşlar 7790' ın sorunlu olduğunu söylüyorlar ama bunları söyleyenlerin içinde problemin gerçekten karttan kaynaklı olup olmadığını bilmeyenlerde var, sadece etraftan duyduğu için öyleymiş diyenlerde var. Sorunlu 7790 ların sayısı belli değil açıkçası. Şikayet edende var, aylardır kullanıp memnun kalanda...

Benim tavsiyem adı sanı bilinen bir firmadan 7790 almandır. Problem yaşarsan değiştirirsin kartı, en kötü paranı geri alırsın. İsim yapmış firmalar müşterisini kolay kolay üzmez.

@Progamer Yanlış bilgilendirme yapmayalım. Asus Gtx650 Ti Boost HD7790 ' dan çok daha iyi bir karttır. Ancak bunlardan da iyi bir kart öneriyorum. Oda HD7850.
Asıl sen yanlış bilgilendirme yapıyorsun. AMD HD 7790 kartını çıkarınca NVIDIA GTX 650Ti kartını çıkardı ve aynı performansı veriyorlar. Yani bu kartlar eşit performans veriyor.

BENDE HD7790 ALDIM PİSMAN OLDUM SANA BU KARTLARI ÖNERİRİM:
HD7790 sorunlu oluyor bazen sikayet eden cok ama şans diyorum benim kartım sorunlu cıktı iade ettim altaki linkteki bir kartı almayı düsünüyorum
1-http://Msi Gtx750 Twin Frozr Gaming Gddr5 1Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
2-http://Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Bende Allah'A şükür sorun yok. Kartı kötüleme. Herkesde sorun olacak diye bir şey yok. Aşağıdaki linkte HD 7790 kartımın incelemesi ve testleri var.

ASUS HD 7790 İncelemesi | Technopat Sosyal

Asus HD7790 DirectCU II O.C. |Oyun Testlerim - Mertcan Başel | Technopat Sosyal

Asus HD 7790 Testi | Technopat Sosyal

Öncelikle 7850'yi etmeyin eylemeyin o sisteme takmayın, sistem darboğaz olur nefes alamaz, ölür.
Ek olarak pentium olan bu sisteme yatırım yapmak ne derece doğrudur tartışılır. PSU almayıp Gtx 750ti alabilirsiniz. PSU'nuz yetecektir. Çok da güzel sizi tatmin eder.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı