HD7850 2 GB ne kadar eder?

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

GTX 1650 Super ekran kartımı alalı 1 hafta oldu gayet memnunum. Elimde eski ekran kartım kaldı. ASUS HD 7850 GDDR5 2 GB 256 Bit. Ne kadar fiyat biçmeliyim? 500 TL uygun diyorum. Sizler ne dersiniz?

Bilgisayardan çıkan bir parçayı satmak ne kadar zahmetli bir işmiş. Alıcılar ayaklarına çağırıp, bizim burada bilgisayarcı var, ona gösterelim tamam derse alalım? Gibi cevaplar. Tabii ki gitmedim. Sahibinden ise yok GET açar mısın? Ona göre alacağım. vs. vs. Örnekler çok fazla.

Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar;

GTX 1650 Super ekran kartımı alalı 1 hafta oldu gayet memnunum. Elimde eski ekran kartım kaldı. ASUS HD 7850 GDDR5 2 GB 256 Bit. Ne kadar fiyat biçmeliyim? 500 TL uygun diyorum. Sizler ne dersiniz?

Bilgisayardan çıkan bir parçayı satmak ne kadar zahmetli bir işmiş. Alıcılar ayaklarına çağırıp, bizim burada bilgisayarcı var, ona gösterelim tamam derse alalım? Gibi cevaplar. Tabii ki gitmedim. Sahibinden ise yok GET açar mısın? Ona göre alacağım. vs. vs. Örnekler çok fazla.

Yardım eder misiniz?

Hocam yapacağınız son şey bu foruma 2.el ilani açmak, ya bütün ölücüler bu forumda ya da piyasayı 2 yıl geriden takip ediyorlar, 500TL idealdir en fazla 450'ye kadar inin.

Kazık atmak isteniyorsa 500'e koyulur elbette. Ben şahsen 300-350 isterdim. 8 yıllık karta 300 bile çok bence.
Kazıkla alakası yok. Piyasası böyle kartın. Piyasayı takip etmeden ucuza bırakırsa sadece kendine kazık atmış olur.
O fiyata RX 560-570 var.
O fiyata nereye RX 570 var ya. Daha yeni bozuk RX 570'i 350 TL'ye sattım da kartın garantisi bile yok. 500 TL'ye sağlam RX 570 falan bulamazsınız. Piyasayı takip etmiyorsanız bile ölücülük yapmayın en azından. Arkadaş ederini sormuş kartın piyasası da bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı