HD7850 çok ısınıp kasıyor

killa amd

Centipat
Arkadaşlar HD7850 kartım ısınıp her oyunda kasmaya başladı NFS:MW bile kasıyor soğutucu bloğu iyice temizledim termal macun yeniledim. Yeniden driver kurdum ve format attım. Yok düzelmiyor. Power Supply 500W 80Plus onda da sorun yok kafayı yiyeceğim sonunda. Bu arada HDD'de olabilir mi acaba sorun?

7200 RPM Samsung 16MB önbellek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar HD7850 kartım ısınıp her oyunda kasmaya başladı NFS:MW bile kasıyor soğutucu bloğu iyice temizledim termal macun yeniledim. Yeniden driver kurdum ve format attım. Yok düzelmiyor. Power Supply 500W 80Plus onda da sorun yok kafayı yiyeceğim sonunda. Bu arada HDD'de olabilir mi acaba sorun?

7200 RPM Samsung 16MB önbellek.
HD 7850'nin neredeyse 150W TDP'si var. Yani ısınması biraz normal sayılır da senin ısınmadan kastın kaç derece? Tüm sistemi yazar mısın? Özellikle kasa modelini.

HD 7850'nin neredeyse 150W TDP'si var. Yani ısınması biraz normal sayılır da senin ısınmadan kastın kaç derece? Tüm sistemi yazar mısın? Özellikle kasa modelini.
fx4100 6gb 1600mhz ramekran kartı 70 80 derecelere çıkıyor daha yeni birşey farkettim csgo da ekran kartı gpu %26 civarı kullanıp 40 fps alıyo cpu da o civarlarda kulllanıyo

güç kaynağım zalman 500w 80 plus güç kaynağimdan değil sorun sistem tam yüke binmiyor oyuna girince işlemci ve gpu max %26 kullanıyor sorunum bu olmazsa son çare windows 7 düşürücem işletim sistmini
Kaç derece ekran kartının sıcaklığı?
[/QUOTE
Kaç derece ekran kartının sıcaklığı?
%20 kullanımdayken gpu 70 derceye kadar çıkıyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı