HD7850 GTA 5 Kasma

ens123

Kilopat
Arasıra kasma oluyor hızlanırken falan acaba ekran kartımmı düşük

İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-4440 CPU @ 3.10GHz
Ekran Kartı : POWERCOLOR HD7850 PCS+
RAM : 8 GB
İşletim S. : Microsoft Windows 7 Ultimate
Ekran Ç. : 1280x1024
H. Disk : 631 GB (300 GB BOS)

Windows 8.1 kurarak kasmaların biteceğini ve daha iyi performans alacağınızı düşünüyorum.
Windows 8.1'i temiz kurulum yapıp tüm güncellemeleri elle yapın. Böylelikle PC'nizin daha iyi performans verdiğiniz açık bir şekilde göreceksiniz.

er36po arkadaş doğru söylüyor. Ayrıca oyunu hangi ayarlarda ve çözünürlükte oynuyorsunuz ?

Windows 8.1 kurarak kasmaların biteceğini ve daha iyi performans alacağınızı düşünüyorum.
Windows 8.1'i temiz kurulum yapıp tüm güncellemeleri elle yapın. Böylelikle PC'nizin daha iyi performans verdiğiniz açık bir şekilde göreceksiniz.
Peki ekran kartım nasıl güzel mi? Bazı forumlarda win 8 kurma diyorlar içinde birçok program varmıs daha cok kasma yapar diyorlar 64 bit kurayım o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu diyenler bi halt bilmiyorlar.
Siz buradaki Windows 8.1: https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-8-1-rtm-türkçe-İndirme-bağlantıları.28515/ indirip kurun.
Windows 7'den daha iyi performas alacaksınız.

er36po'nun dediği gibi Windows 8.1 64 bit'te deneyin. Ekran kartı driver'ınıza, ekran kartı ısı değerlerinize, ve oynadığınız çözünürlüklere dikkat edin derim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı