HD7850 için Güç Kaynağı

MertXX12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim Casper masaüstü bilgisayarımın güç kaynağı 250 watt olarak yazıyor. Ekran kartı almak istiyorum ve alacağım ekran kartı HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1. İnternetten araştırdım ve ekran kartının gücü 150 watt olarak yazıyor. Sizce bilgisayarın watt ı yeterli midir yoksa yeni bir tane güç kaynağı almalımıyım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Peki high power almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Almayı düşündüğüm psu high power 600 w eco serisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, benim Casper masaüstü bilgisayarımın güç kaynağı 250 watt olarak yazıyor. Ekran kartı almak istiyorum ve alacağım ekran kartı HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1. İnternetten araştırdım ve ekran kartının gücü 150 watt olarak yazıyor. Sizce bilgisayarın watt ı yeterli midir yoksa yeni bir tane güç kaynağı almalımıyım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Bilgisayarın tam kodunu yazar mısın?

Benimki Casper CD-TKI 3470A. Bilgisayarı kasa olarak almışsın muhtemelen. Kutusunda yazar bu tip bir kod. Anladığım kadarıyla baştaki "CD" ibaresi "Casper Desktop" demek. "3470A" ise 3470 işlemci numaram "A" yı bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı