HD7850 mi 6950 mi ?

Mertcan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar HD7850 mi daha iyi performans verir 6950 mi? 2. rakamdan 6950 ama 7800 serisinden olan 7850 baya iyi bi kart. İkisi de 256 bit diye bilyorum. 6950 2 GB, 7850 1 GB. 7850 çift fan, 6950 tek fan olarak biliyorum. Hangisi iyi performans verir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Mertcan, ekran kartları, bellek miktarıyla ve fan sayısıyla karşılaştırılmaz. HD 7850, daha güçlü bir karttır. Yeni nesildir ve çok meraklıysan 2 GB modeli de vardır.

Arkadaşta var 6950 1GB versiyonu hemen hemen her oyunu ultrada takıntısız açıyor son çıkanlardan. Birtek Crysis 3'ün betasında biraz problem yaşattı.

m3rt ben ekran kartının 2. rakamı ve bitine önem veririm. Aynı zamanda nesiline. Sadece bu sorum bir arkadaşla olan polemiğimizdendi. Ben de 7850 dedim, o.c edition versiyonu da var, onu da biliyorum. GB asla önem vermem, bakkal işi.

Her zaman yeni nesil kartları tercih etmelisin. Bir önceki serinin gelişmiş versiyonu gibidir yeni nesil kartlar.
Eksisi olmaz artısı olur önceki nesle göre. Eğer yeterli bütçeniz var ise 7870'de tercih edebilirsiniz.

Belirli bir bütçe var ise HD 7800 serisi iyi bir kart önerisi yapabiliriz.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı