HD7850 vs RX 560

aral62

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir ekran kartı alacağım, internette HD7850'nin ikinci el fiyatları 300 civarı.
RX 560 aynı şekilde, 650 liraya kara cumadan aldım. Daha kargoya verilmediği için bu fiyattan geri iade edebiliyorum. Hangisini almalıyım ve neden?

Yeni bir ekran kartı alacağım, internette HD7850'nin ikinci el fiyatları 300 civarı.
RX 560 aynı şekilde, 650 liraya kara cumadan aldım. Daha kargoya verilmediği için bu fiyattan geri iade edebiliyorum. Hangisini almalıyım ve neden?
RX 560 tabikide. Arada perfonmans farkı var mı bilmiyom ama RX 560 daha güncel. O yüzden siparişi iptal etmeyin.

RX 560 tabikide. Arada perfonmans farkı var mı bilmiyom ama RX 560 daha güncel. O yüzden siparişi iptal etmeyin.
performans farkı çok yok diye biliyorum fakat arada ciddi bir güncellik farkı var, güncellik farkı zaman ile performansın önüne geçecek midir? yoksa performansı aynı olduğu için vereceği değerler aynı oyunlarda eşit mi olacaktır?

performans farkı çok yok diye biliyorum fakat arada ciddi bir güncellik farkı var, güncellik farkı zaman ile performansın önüne geçecek midir? yoksa performansı aynı olduğu için vereceği değerler aynı oyunlarda eşit mi olacaktır?
HD 7870, 750 Ti ile aynı güçte. 750 Ti GT 1030'la aynı. RX 550 GT 1030'dan daha güçlü sayılır. O zaman HD 7850'nin perfonmansının RX 560'dan fazla olması imkansız.

Ben de daha güncel olan kartı kullanmanızı tavsiye ederim. Performans açısından belli ki rx560 daha iyi zaten. İptal etmenize gerek yok bence.

İptal etmeyin kesinlikle, HD 7850'nin ne kadar kullanıldığını, O.C ve işlemelere maruz kalıp kalmadığını bilmiyoruz, bu ileride kullanım süresine yansıyacaktır, sonuçta parça ömrü var. Ayrıca RX 560 sıfır ve uygun bir fiyata almışsınız ve önemli bir nokta garantisi var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı