HD7870 alınır mı?

Umarım sağda solda da kartlar pahalı diye ağlamıyorsundur. :D neyse o kart 1300 lira falan etmez, alan da öneren de kerizdir ya da parası boldur savurmak istiyordur.

Kartın ederi o değil zaten piyasa artıyor ne yapsın GT730 falan mı alsın arkadaş.

HD7870 güzel karttır o fiyata alınabilir. Dediğiniz gibi GTX1050 bulursanız önceliğiniz GTX1050 olsun.

Güzel kardeşim ben al sat yapıyorum, netten bakıp da fiyat önerisi yapmıyorum diyorum, anlamamak için neden çırpınıyorsun anlamıyorum.

Ya bak senin alıp satma yapman şu an netteki fiyat oranını etkilemiyor. Anlamamak zor olmamalı çok bilmişliği kesip oku azıcık.

Ya bu kartı 1300'e alıcaksın yada aynı kartı daha yüksek bir fiyata alıcaksın. Basit mantık zorlama bu kadar. Fiyat ortalamasının altında olması kartın piyasasına oranla ucuz olduğunu gösteriyor.

Ya bak senin alıp satma yapman şu an netteki fiyat oranını etkilemiyor. Anlamamak zor olmamalı çok bilmişliği kesip oku azıcık.

Ya bu kartı 1300'e alıcaksın yada aynı kartı daha yüksek bir fiyata alıcaksın. Basit mantık zorlama bu kadar. Fiyat ortalamasının altında olması kartın piyasasına oranla ucuz olduğunu gösteriyor.
Göz ardı edeyim seni artık yeter. Millete böyle eski dandik kartları önermeye devam et sen gelmiş hala piyasa falan diyor ya şaka gibi.

Göz ardı edeyim seni artık yeter. Millete böyle eski dandik kartları önermeye devam et sen gelmiş hala piyasa falan diyor ya şaka gibi.
Bir toksitden daha kurtuldum, piyasa diyorsun piyasayı söyleyince başlıyorsun saymaya.

Eski kart olduğunu sanki ben bilmiyorum, 1300TL bütçe ile ne olmasını bekliyorsan artık.

Geri
Yukarı