HD7870XT mi HD7870 PCS+ mı?

Emin ol Xilence nin barındırdığı bütün korumaları corsair de var .Corsair bileşenlerini kaliteli yapıyor bu kadar basit.

adszxtzs.jpg

Bu belirttiğim alan Corsair de yok ? Xilence da var. Ayrıca xilence 135 mm, corsair 120mm ?

Vatan bence ürün açıklaması konusunda hatalı doğru bilgilere ürün sitesinden erişmek lazım ekran kartlarında da durum böyle.

Over-voltage and over-power protection, under-voltage protection, and short circuit protection provide maximum safety to your critical system components. Özelliklerin hepsi mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan bence ürün açıklaması konusunda hatalı doğru bilgilere ürün sitesinden erişmek lazım ekran kartlarında da durum böyle.

Over-voltage and over-power protection, under-voltage protection, and short circuit protection provide maximum safety to your critical system components. Özelliklerin hepsi mevcut.

Anladım, birşey daha sorayım o zaman :

VATAN COMPUTER - CORSAIR - HX SER
VATAN COMPUTER - CORSAIR - ENTHUSIAST SER

2 side corsairin, lâkin az birşey fiyat farkı var. Hangisini önerirsiniz / neden ?

Stokta yok fark ettiysen. ^^

SEASONIC SEA-S12II-620 620W 80 Plus Bronze 12 cm Fanlı Güç Kaynağı - Ürün Kategorileri

Bunu alabilirsin.

Ya da bunu

CORSAIR CX600M CP-9020060-EU 600W 80+ Bronze 12cm Fan Güç Kaynağı - Ürün Kategorileri

- - - Güncellendi - - -

Emin ol Xilence nin barındırdığı bütün korumaları corsair de var. Corsair bileşenlerini kaliteli yapıyor bu kadar basit.

Hayatında daha Corsair bir ürünü eline almadın ve bu kadar net cevap veriyorsun.

Stokta yok fark ettiysen. ^^

SEASONIC SEA-S12II-620 620W 80 Plus Bronze 12 cm Fanlı Güç Kaynağı - Ürün Kategorileri

Bunu alabilirsin.

Ya da bunu

CORSAIR CX600M CP-9020060-EU 600W 80+ Bronze 12cm Fan Güç Kaynağı - Ürün Kategorileri

- - - Güncellendi - - -

Hayatında daha Corsair bir ürünü eline almadın ve bu kadar net cevap veriyorsun.

Önerini yap geç kardeşim neden yargılıyorsun ? Hayatında steelseries,razer,thermaltake kullanmadın ama kaliteli olduğunu biliyorsun yoksa everest mi daha kaliteliydi ? Bak şimdi bilemedim.

Ben onlar kaliteli diye bir şey söylemedim,söylememde çünkü daha önce kullanmadım. Benim burada seni yargılamamın sebebi DH'de bir kaç arkadaşta Corsair PSU'dan ses geldiği hakkında şikayet vardı. O yüzden kullanmadan etmeden "Bu çok kaliteli üretiyor" vs yorum yapma. Sadece bu "Benim hoşuma gitti yorumlarda güzel" vs. şeklinde yorum yap ve alıcaya tavsiye de bulun. Çok uzadı bu konu iyi forumlar...

- - - Güncellendi - - -

Hocam sen bir bütçe belirt. Çünkü ağzı olan konuşuyor. Senin ne kadar bütçen varki PSU için ?

Sen ilk önce konuyu takip et ondan sonra burada laf yap.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı