HD8730M GTA 4 FPS yorumlarınız nelerdir ?

selen935

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarıma Gta 4 yükledim. Tüm güncellemeleri de yaptım. Fakat Fps ler biraz düşük gibi geldi. Bu konuda arkadaşlarımdan yorum bekliyorum. Ortalama 25 - 33 alıyorum. Şehrin içinde dolaşınca mesela arabayla dolaşınca 20 fps zor alıyorum.
Oyunun ayarları düşük orta düzeyde.

• İntel core i5 3337u 1.80ghz
  • 8gb ram
  • 1tb hdd
  • 2gb amd radeon hd8730m

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız FPS değerleri gayet normal diye düşünyorum. Özellikle mobil bir kart için. GTA 4 bir konsol portu.
Peki burak bey öncelikler bu bilgisayarı aldığım için pisman değilim desem yalan olur. Aceleyle 1400tl verdim. Oyunlarda performansı arttıracak bir çözüm varmıdır?
Birde bu bilgisayar oyun performansı açısından nasıldır sizce?

Çözünürlük kaç? Büyük ithimal oyunu güncellememişsinizdir. 1.0.7.0 'ye kadar 7 adet güncelleme var. Yaklaşık 10 fps artar. V-Sync'i kapatın bir de.

Ekleme: Ekran kartınızın driverı da güncel mi kontrol edin.

Çözünürlük kaç? Büyük ithimal oyunu güncellememişsinizdir. 1.0.7.0 'ye kadar 7 adet güncelleme var. Yaklaşık 10 fps artar. V-Sync'i kapatın bir de.

Ekleme: Ekran kartınızın driverı da güncel mi kontrol edin.

GTA 4 episodes from liberty city in 1.1.2.0 güncellemesi varmış son olarak güncellemiştim zaten. Vsync kapalı. Ekran çözünürlüğü 1280x768. Ekran kartım güncel.

Arkadaşlar varmı başka bir çözüm önerisi son güncelleme yüklü. Gta 4 liber city için gecerli bu dediklerim. 20fps zor alıyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı