Çözüldü HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0662&SUBSYS_10191324&REV_1001

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NecmiErenKalkan

Femtopat
Daha fazla  
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0662&SUBSYS_10191324&REV_1001
Arkadaşlar yukarıda verdigim gibi donanım kimligi bu en son sürüm ve güvenilir olan driver önerir misiniz? Fazla bilgim yok.

Çözüm
Anakartınız için en güncel ses sürücüsü aşağıda yer alıyor. Diğer sürücüler uyumsuz olabilir. Anakart websitesinden en güncel sürücüyü indirmek her zaman en iyisi olur.

İndirmek için tıkla!
Anakartınız için en güncel ses sürücüsü aşağıda yer alıyor. Diğer sürücüler uyumsuz olabilir. Anakart websitesinden en güncel sürücüyü indirmek her zaman en iyisi olur.

İndirmek için tıkla!

Artı -1 Eksi
Çözüm

İndirmek için tıkla!

Dostum hata veriyor.

1616800906988.png

O halde aşağıdaki siteden Windows 7 64 bit seçip (işletim sisteminizin 64 bit olduğunu varsayıyorum) Sound kısmından güncel ses sürücünüzü indirin.

Artı -1 Eksi
O halde aşağıdaki siteden Windows 7 64 Bit seçip (işletim sisteminizin 64 Bit olduğunu varsayıyorum) sound kısmından güncel ses sürücünüzü indirin.

Peki beniki Win 10 uyumluluktan Win 7 mi yapmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı