HDAUDIO\FUNC_01&VEN_14F1&DEV_506E&SUBSYS_17AAC023&REV_1000 sürücüsü

Delilm

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
HDD
Ekran kartı
İntel HD Graphics
İşlemci
İntel Pentium 2020M
Lenovo G580 20150 model eski bir laptop kullanıyorum. Bir anda hoparlörümün sesi kesildi. Hoparlörümde bir sorun yok. Windows High Definition Audio adında bir sürücü yükledi ama o sürücüde ses çok kısık ve bass sız geliyor.
Conexant Smart Audio HD sürücüsü donanım kimlikleri:
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_14F1&DEV_506E&SUBSYS_17AAC023&REV_1000
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_14F1&DEV_506E&SUBSYS_17AAC023

Lenovo G580 20150 model eski bir laptop kullanıyorum. Bir anda hoparlörümün sesi kesildi. Hoparlörümde bir sorun yok. Windows High Definition Audio adında bir sürücü yükledi ama o sürücüde ses çok kısık ve bass sız geliyor.
Conexant Smart Audio HD sürücüsü donanım kimlikleri:
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_14F1&DEV_506E&SUBSYS_17AAC023&REV_1000
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_14F1&DEV_506E&SUBSYS_17AAC023

Windows 7, 8 ve 10'da ses veya ses sorunlarını düzeltin - Lenovo Support SE çözümü büyük ihtimalle burada.

Çözmeme yardımcı olmadı. Aygıt yöneticisinden sildim sürücüyü ve yeniden başlattım bilgisayarı. Windows High Definition Audio Device adında bir sürücü kurdu. Bu sürücüde ses kısık, kalitesiz ve bass'sız. Windows update sayfasında Conexant Smart Audio HD sürücüsünü kurdu. Bu sürücüde de ses gelmiyor. Her zaman kullandığım sürücü Conexant Smart Audio HD idi.
Kurdum sürücüyü ama sadece C diskinde Drivers klasörüne bir kurulum gerçekleştiriyor ve sürücü çalışmıyor veya Windows algılamıyor sürücüyü. Aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştir seçeneğinden bu sürücüyü bilgisayarımda ara bölümünden güncelleştirmem gerekiyor sanırsam. Ama hangi dosyayı seçeceğimi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Setup dosyasını seçip deneyebilirsiniz.

Setup dosyasını seçip deneyebilirsiniz.
Setup dosyasını seçtirmiyor. Ama buldum hangi dosyayı seçeceğimi ve zaten seçilebilir 1 tane dosya vardı. Sürücüyü güncelleştirdikten sonra anında mavi ekran hatası aldım.

Durdurma kodu: SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED
Başarısız: CHDRT64.sys

Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra yine ses gelmiyor.

Setup dosyasını seçtirmiyor. Ama buldum hangi dosyayı seçeceğimi ve zaten seçilebilir 1 tane dosya vardı. Sürücüyü güncelleştirdikten sonra anında mavi ekran hatası aldım.

Durdurma kodu: SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED
Başarısız: CHDRT64.sys

Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra yine ses gelmiyor.

Minidump dosyanızı paylaşın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minidump dosyanızı paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı