HDD %100 kullanılıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynarken durduk yere hard disk sürekli boot sesi yapmaya başladı, ben de çıkıp görev yöneticisine baktım hiçbir uygulama veya bir şey açık olmamasına rağmen HDD %100 kullanıyor, ve sürekli boot sesi yapıyor. Bu sorunu nasıl çözerim ve neden oldu bu? Bu arada HDD kullanımı 100'den aşağı düşünce daha çok ses yapmaya başlıyor ve kayboluyor, BIOS bile görmüyor. Sistem SSD'ye kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım öyle olmalı, bu sabah açtım PC'yi bir sıkıntı olmadı, ses falan da yok HDD normal çalışıyor, disk kullanımı 0, acaba virüs olabilir mi?
Antivürüs programları ile tarama yapmadan bir şey söylenemez. Benim ilk aklıma gelen ürünün ömrünü doldurmuş olması, kaç yıllık olduğunu bilmiyorum tabii, muhtemelen eski bir ürün.

Antivirüs programları ile tarama yapmadan bir şey söylenemez. Benim ilk aklıma gelen ürünün ömrünü doldurmuş olması, kaç yıllık olduğunu bilmiyorum tabii, muhtemelen eski bir ürün.

Bir virüs var mı diye taratayım.

Antivürüs programları ile tarama yapmadan bir şey söylenemez. Benim ilk aklıma gelen ürünün ömrünü doldurmuş olması, kaç yıllık olduğunu bilmiyorum tabii, muhtemelen eski bir ürün.
Tarattım birşey çıkmadı,en iyisi verilerimi alıp harddiski çıkarıp parkta parçalamak :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı