HDD BIOS'ta görünüyor, Windows'ta görünmüyor

Einsatz

Kilopat
Daha fazla  
@Recep Baltaş ve @Ali Güngör adlı arkadaşların 2500 TL oyun PC toplama adlı videosunu izlemiştim ve buna istinaden ben biraz daha üst segment bir PC topladım. SSD + HDD her şey tamam ancak şöyle bir sorun var, HDD'yi BIOS'ta görebiliyorum görmesine de, bilgisayarıma girdiğim de SSD'yi görüyorum (120 GB) ancak HDD'yi göremiyorum, muhtemelen windows yüklemesi yaparken bölmelerde hata yaptım.

Aynı anda ben bunları nasıl kullanabilirim ? Windows'u SSD'ye yüklemek istiyorum, oyunları da HDD üzerinden ilerletmek istiyorum. Bu mümkünse nasıl olabilir?
Tekrardan kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bölümlendirme hatası gibi görünüyor. Sabit diskinizi disk yönetici altında biçimlendirip bölüm oluşturmanız gerekiyor.
Evet dediğiniz gibi :) Problemi hallettim teşekkürler.

Şimdi şöyle bir sorun dikkatimi çekti ; Windows 10 kullanıyorum Bazen "Program Kaldır" Kısmına girdiğim de, herhangi bir programa tıklama yaptığım zaman bilgisayar uyku moduna geçiyor. Çok enteresan bir durum ama bununla ilgili bir bilginiz var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı