HDD Değişimi Sonrası Yüklü İşletim Sistemi Çalışır Mı?

Enes Bilici

Hectopat
Daha fazla  
Bende 2 tane dizüstü var, birindeki HDD'yi diğerine takmak istiyorum. Birinde Windows 7, birinde Windows 10 yüklü, ben HDD'yi değiştirdiğimde herhangi bir sorun yaşar mıyım ve HDD değişmeden önce yapılacak bir şey var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam
Laptopa ssd takmayı düşünüyorum. Hdd de orijinal win 10 kurulu ssdye aktarma yaptıktan sonra Windows'un orijinaligi gider mi yaşar mıyım? Bir arkadaşıma sordum ssdyi taktık dan sonra format atmam gerekiyormuş. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Bende 2 tane dizüstü var, birindeki HDD'yi diğerine takmak istiyorum. Birinde Windows 7, birinde Windows 10 yüklü, ben HDD'yi değiştirdiğimde herhangi bir sorun yaşar mıyım ve HDD değişmeden önce yapılacak bir şey var mıdır?
HDD değişiminden sonra format gerekebilir. Çünkü eski laptop sistemi tamamen farklı olacaktır. Sorunsuz açılırsa sistem, yeni sistemin sürücülerini kurman gerekecek.

Sa beyler recep abi bir bakamriisn abi benim bilgisayarimda format atarken sonranina geldiginde tamamlanıyor gazisi var ya onun uzerine geldiğinde formati yeniden baslatiyor bu sorunun cevabi bu bilen var mi tessekurler

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı