HDD görünmüyor

Hyper Voix

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, 6 senelik sistemimin hızlanması için SSD aldım. Taktım, formatladım. Şu an Windows'u SSD'ye kurdum eski HDD bilgisayarımda hala takılı ancak bilgisayarımda görünmüyor. HDD'yi yedek depolama olarak kullanmak istiyorum ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-28_022658.png
    resim_2021-02-28_022658.png
    77,6 KB · Görüntüleme: 52
Arkadaşlar merhabalar, 6 senelik sistemimin hızlanması için SSD aldım. Taktım, formatladım. Şu an Windows'u SSD'ye kurdum eski HDD bilgisayarımda hala takılı ancak bilgisayarımda görünmüyor. HDD'yi yedek depolama olarak kullanmak istiyorum ne yapabilirim?

Diske sağ yıklayıp yeni birim oluştur demen lazımdı sanirsam. Oradan diske Windows harf atayacak C, E, g vb.

Hocam, yukarıdaki Disk 0 (Ayrılmamış) yazan yere sağ tıklayın. Oraları biraz kurcalarsanız yapabilirsiniz.

MBR olarak mı yoksa GPT olarak mı seçmeliyim ? ( İnternetten araştırdım MBR olarakta seçilebilir GPT olarakta seçilebilir yazıyor, kafam karıştı )
Hocam diğer diskiniz neyse onu seçin yeni birim oluşturun NTFS biçiminde ondan sonda o biçimlenip kendide harf atar.

Geri
Yukarı