Çözüldü HDD görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

s3xyec

Hectopat
Yer
gaziosmanpasa
Daha fazla  
Lenovo markalı bilgisayarıma bilgisayarcıdan SSD taktırdım ve temiz kurulum istedim. Şu an bilgisayar geldi ve 500GB'lık HDD görünmüyor. Sizce parça çalınmış olabilir mi yoksa yazılımsal bir hata mı var? Ayrıca HDD'nin vidasını sıkmasını istemiştim. CD yeri iptal edilip SSD takılacaktı şu anda CD yeri çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun anlaşıldı. Bilgisayarcıya gidin ve Caddy ile birlikte HDD'yi takmasını isteyin. Size, 500 GB HDD ve Caddy borcu var.
Dediğiniz gibi ise CD yeri sökülüp Caddy takılması ve buraya da HDD takılması gerekir. CD yeri açılıyorsa, HDD takılmamış demektir. Disk Yönetimi üzerinde gözüken diskler neler? Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Dediğiniz gibi ise CD yeri sökülüp Caddy takılması ve buraya da HDD takılması gerekir. CD yeri açılıyorsa, HDD takılmamış demektir. Disk Yönetimi üzerinde gözüken diskler neler? Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20210615_015409.jpg
    IMG_20210615_015409.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 18
Tamamdır hocam. Sadece 120 GB SSD var. CD yeri açılıyor mu?

Sorun anlaşıldı. Bilgisayarcıya gidin ve Caddy ile birlikte HDD'yi takmasını isteyin. Size, 500 GB HDD ve Caddy borcu var.

Çözüm

Geri
Yukarı