HDD gözükmüyor

Emir98

Yoctopat
Daha fazla  
Bir HDD'm var ve hiçbir şey yapamıyorum. Ne bilgisayarımda gözüküyor, ne de içine girebiliyorum. Bilgisayar disk yönetiminde gözükmekte. Birimi silebiliyorum sadece ne harf atanabiliyor sadece özellikler ve birim sil seçeneği aktif silmek istemiyorum. Bu HDD'nin içindeki verileri karışmadan aynı şekilde istiyorum karışmadan böyle bir şey yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir HDD'm var ve hiçbir şey yapamıyorum. Ne bilgisayarımda gözüküyor, ne de içine girebiliyorum. Bilgisayar disk yönetiminde gözükmekte. Birimi silebiliyorum sadece ne harf atanabiliyor sadece özellikler ve birim sil seçeneği aktif silmek istemiyorum. Bu HDD'nin içindeki verileri karışmadan aynı şekilde istiyorum karışmadan böyle bir şey yapabilir miyim?
Anakart ve psu kablolarını kontrol edin.

Google drive'a kaydedin
hdd'nin içine giremiyorum sıkıntıda bu ne harf atanmış atanamıyor öyle seçenkler yok bu bilgisayarda gözükmüyorum yani erişim yok başka cihazlara taktım onlardada aynı sonuç disk yönetiminde gözüküyor sadece birimi silersem düzelicek ama verilerin gitmesini istemiyorum

hayır mevcut değil en son baktığımda geçmişti , sorunu çözebilmenin yolunu biliyorum birimi sildiğimde düzelicek ama içinde verilerim var bunları almalıyım bir programmı kullanıyım kullanırsam hepsi dağanık mı vericek yoksa düzgün her dosya kendisine ait olandamı

Yeni konular

Geri
Yukarı