HDD iki günde bir gözükmüyor

• Konuyu başlatan eqNd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 296

eqNd

Hectopat
Daha fazla  
HDD aldım ilk ay iyi çalıştı. Sonra geçen gün PC açtım ve gözükmüyordu sonra bilgisayara yönete tıkladım orada gözüktü ve biçimlendirmemi istedi. Neyse dedim oyunları untiy Hub vs uygulamarı yeniden yükledim 2 gün geçti aynı sorun tekrar oldu. Sebebi nedir?

Hocam HDD'nin yerinden oynamadığından emin olmalısınız kasanın içini açın bir bağlantı kablolarını kontrol edin HDD'yi çıkarıp yeniden takın HDD 1-2 aylık bozulma imkanı pek yok gibi sonra yine disk yönetiminden kontrol edin.

1583944425064.png

böyle durum

1583944447951.png

sizin dediğiniz uygulayım

Hocam eğer garantisi varsa garantiye göndermenizi tavsiye ederim fiziksel bir sorun var. Eğer tamir edilemezse diskinizdeki bütün Sector'ler yavaş yavaş arızalanmaya başlayacaktır.

Hocam eğer garantisi varsa garantiye göndermenizi tavsiye ederim fiziksel bir sorun var. Eğer tamir edilemezse diskinizdeki bütün Sector'ler yavaş yavaş arızalanmaya başlayacaktır.
garanti vermiyordu firma maalesef :(

Şimdi yerini ve SATA girişini değiştirdim. Yarın belli olur sonuç zaten bu sorun 3 şeyden oluyor ya kablo ya anakart ya da HDD. Yarın haberdar ederim.
Maalesef 11 Mart dan sonra çöktü yine

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı