HDD ile Bazı Oyunlarda Hata

Onur Aydın.

Hectopat
Daha fazla  
Son bir kaç aydır yaşadığım bir sorun ile ilgili konuşacağım. Son aylarda bir çoğu oyun yükledim fakat bazı oyunlar hata verdi ve bunların hepsi hard diske kurulmuş oyunlardı. Hata veren oyunlardan bir kaçı; Rainbow 6 Siege, Grand Theft Auto 5, Just Cause 2, Star Wars Battelfront. Bunların hepsi ile sorun yaşadım ve hepsi hard diske kurulmuş oyunlardı. SSD hiç sıkıntı çıkartmazken hard diskin böyle sorun çıkartması beni çok üzdü çünkü zaten o oyunları indirirken saatlerimi verdim, bu arada hard diskimin marka ve modeli: Seagate 3.5 1 TB Surveillance SATA 3.0 64 MB Cache 5900 RPM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harddiskinizi HDD Tune tarzı programlarla kontrol edin ancak sorunuzun harddiskte olmama ihtimalide var. Oyunlarda yaşadığınız sorunları detaylı olarak araştırırsanız daha faydalı olur sizin için. Yazdığınız ''bazı hatalar'' nedir ? Harddiskle alakalı mıdır? Herhangi bir açıklama yok!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı