HDD LED Işığı Neden Yanar?

Bu foruma troll amaçlı geldiyseniz lütfen gidin ve bir dahada gelmeyin. HDD LED, HDD'nin çalıştığını belirtmek amaçlı yanar. Yani bir sıkıntı yok.
1.si bu foruma troll amaçlı gelmedim profilimdeki beğenileri görürsen anlarsın zaten o kapasite varmı sende bilmiyorum ama 2.side anakartın LED ışığı yanıyor sandığım için böyle bir cevap yazdım konu sahibi tam olarak belirtmemiş çünkü benim nereye gidip bidaha gelmeyeceğime sen karar veremezsin ortada bilerek yazılan bişey yok onun için boş yapma lüzumsuz.

Nasıl yani? Sorunlu olduğunu mu gösteriyor yoksa kasanın oradaki ışıklardan biri mi yanıyor?
kasanın üstündeki
Kasalardaki LED ise HDD'nin şu an veri okuma ve veri yazma olayını gösterir. Ne kadar hızlı yanıp söner ise o kadar iyidir diye biliyorum. Yani bilgisayar sana şunu anlatmak istiyor : Ben şu an Veri okuma ve yazma yapıyorum yani doluyum ve kullanılıyorum bu iyi bir durum demektir.
teşekkürler ben de yanınca acaba bişey mi oldu diye merak etmiştim

HDD LED ışığının kasa önünde bulunan ışığının yanması HDD'nin veri okuma yazma işlevinde bulunduğunu gösterir.

@Silinen üye Size tavsiyem üslubunuza dikkat etmenizdir. Arkadaşa lüzumsuz demeniz biraz ağır olmuş.

HDD LED ışığının kasa önünde bulunan ışığının yanması HDD'nin veri okuma yazma işlevinde bulunduğunu gösterir.

@Silinen üye Size tavsiyem üslubunuza dikkat etmenizdir. Arkadaşa lüzumsuz demeniz biraz ağır olmuş.
Oda yanlış bilgi verdim diye troll yapmasın beni hemen o zaman sonuçta hepimiz insanız yanlış anlamış olabilirim soruyu her yanlış bilgi veren troll olduğu anlamınamı geliyor ön yargılı lüzumsuz bir düşünce bu düşünceyi korumanızda ayrı bir ironi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı