HDD montajı nerede yaptırılmalı?

TrYaSaR51

Decapat
Daha fazla  
PC yeni olduğundan kapağı açmaktan bile korkuyorum ara sıra sırf hard diski takmak için İncehesap'a göndermeli miyim? Ya da bir bilgisayarcıya yoksa kendim taksam bir şey olur mu? Power'daki kablonun nereye bağlanacağını bilmediğim için korkuyorum birazcık.
Bir de takarsam vidaları çok sıkarsam bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapağı açmadan önce müşteri hizmetlerine kapağı açıp açmamanın garanti durumuna etkisini sorun. Eğer garanti dışına çıkıyorsa yetkiliye yaptırmaktan başka çareniz yok.

PC yeni olduğundan kapağı açmaktan bile korkuyorum ara sıra sırf hard diski takmak için İncehesap'a göndermeli miyim? Ya da bir bilgisayarcıya yoksa kendim taksam bir şey olur mu? Power'daki kablonun nereye bağlanacağını bilmediğim için korkuyorum birazcık.
Bir de takarsam vidaları çok sıkarsam bir şey olur mu?

Hocam bir sürü videoları var. Kendinizde takabilirsiniz.

Siz takın birşey olmaz. Resim video çeker atarsınız yardımcı oluruz. Mevcut harddiske bakıp kablolarını inceleyin aynılarını yenisine takacaksınız. Tabi ne tür hdd var ne tür hdd alacaksınız bunların detayını verirseniz daha net yardımcı olunur.

Kapağı açmadan önce müşteri hizmetlerine kapağı açıp açmamanın garanti durumuna etkisini sorun. Eğer garanti dışına çıkıyorsa yetkiliye yaptırmaktan başka çareniz yok.

Peki.

Siz takın bir şey olmaz. Resim video çeker atarsınız yardımcı oluruz. Mevcut hard diske bakıp kablolarını inceleyin aynılarını yenisine takacaksınız. Tabii ne tür HDD var ne tür HDD alacaksınız bunların detayını verirseniz daha net yardımcı olunur.

Eğer öyle yapacak olursam sorarım size hocam.

Geri
Yukarı