Çözüldü HDD nasıl monte edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Balıkesir
Merhabalar, HDD takacağım ama SATA güç kablosu 2 taneymiş sıkıntı yok ama boşta olması gereken kablo ARGB fan ve ön LED'lerin güç girişi, takmayınca 1 fanım çalışmıyor. LED kablosunu güç kaynağına SATA yerine nereye takabilirim? Görsellerdeki gibi olay. Anakart ASRock A320 hdrv 4.0, güç kaynağı Aerocool VX400, kasa Dark X Force.
IMG_20201207_002157.jpg
IMG_20201207_002120.jpg

Onlarda var mıdır bilmiyorum. Daha pahalıya bile satabilir. Bağlantısı çok basit. Mavi ile işaretlediğim yeri PSU'ya, diğerini fana ve RGB'ye bağlayacaksınız.Eki Görüntüle 768439
Hocam teşekkür ederim yardımınız için, şimdilik hafta sonuna kadar fan kontrolcüsünden kabloyu çıkartıp HDD'ye takıp deneyeceğim, oyun içi sıcaklık değerlerim çok artmazsa biraz idare etmeye kara verdim, teşekkür ederim.

Hocam teşekkür ederim yardımınız için, şimdilik hafta sonuna kadar fan kontrolcüsünden kabloyu çıkartıp HDD'ye takıp deneyeceğim, oyun içi sıcaklık değerlerim çok artmazsa biraz idare etmeye kara verdim, teşekkür ederim.

Konuyu hortaltiyorum ama hocam bende de aynı kasadan var bunu kızaksız bir sekilde takabilir miyim kizagim yok.

Geri
Yukarı