RGB parçası nereye monte edilir?

Ucankuşsavar

Decapat
Daha fazla  
Bu parçanın nereye monte edilmesi gerekiyor?
Nereye monte etmem gerektiğini bulamadım. Powerin çıkışında buna uygun kablo var ancak bunun tuşlarını kumanda gibi kullanmak için sanırsam bilgisayardan dışarı çıkabilir olması lazım. Bilgisi olan var mı?
Görsel ekledim ancak telefondan göremiyorum. Herkeste böyle mi bilemedim.

RY7nEN.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU'dan gelen SATA ile besleyip kullanabilirsiniz. Kasa içinde rahat ulaşabileceğiniz bir yere koyabilirsiniz. Üzerinden ayar da yapabilirsiniz.

Onlara LED bağlantısı yapılacak.

Mevcut ışıklar yanmıyorsa buna bağlayıp yakabilirsiniz. Dediğim gibi kasa içinde rahat ulaşabileceğiniz bir yere de koyabilirsiniz. Belirli bir yeri yok.

Mevcut ışıklar yanmıyorsa buna bağlayıp yakabilirsiniz. Dediğim gibi kasa içinde rahat ulaşabileceğiniz bir yere de koyabilirsiniz. Belirli bir yeri yok.
Mevcut ışıklar yanıyor onların rengini felan sanırsam düğmeler değiştiriyor. İçeride bu düğmelerini olduğu şeyden yok. Renk değiştiremiyorum yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasada bir şeye takmana gerek yok. Güç kablosunu takıp diğer ucu da RGB kabloya okları denk gelir şekilde takıyorsun ve kullanıyorsun ama ya zırt pırt kasa kapağını açacaksın ya da arkada ızgaralardan birini çıkartıp kontrolcüyü oradan dışarı vereceksin. Eğer sendeki kumandalı olanlardansa uygun bir yere koyar kumanda ile kontrol edersin ama değilse de hiç uğraşma ve şundan alıp rahatça kullanırsın.

images (3).jpeg

O zaman LED'leri buna takmak gerekir. İsterseniz de farklı bir kontrolcü alabilirsiniz.

Geri
Yukarı