HDD nasıl takılır?

himerhabaa

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 yıl önce PC topladım ve ardından SSD almıştım 250 GB, tabii ki yetmediği için HDD alacağım ve alacağım HDD'yi nasıl takacağım? Zarar vermekten korkuyorum. Bilgisayarcıya götürsem takar mı? Hazır götürmüşken temizlemesini de söylerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 2 yıl önce PC topladım ve ardından SSD almıştım 250 GB, tabii ki yetmediği için HDD alacağım ve alacağım HDD'yi nasıl takacağım? Zarar vermekten korkuyorum. Bilgisayarcıya götürsem takar mı? Hazır götürmüşken temizlemesini de söylerim.

Gitmene gerek yok takması oldukça basit takıldığın bir yer varsa yardımcı oluruz.

Merhaba,

Bu video yardımcı olur size en azından hangi kablo nereye takılacak onu görebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Montaj olarak mantığı SSD ile aynı. Götürmeye gerek yok.

HDD ve SSD bilgisayar parçaları arasında sökülüp takılması en kolay parça olabilir, bilgisayarcıya götürüp para vermenize hiç gerek yok, 1 adet SATA kablosu ve 1 adet güç kablosuyla rahatlıkla sök tak yapabilirsiniz, portları L şeklinde olduğu için söküp takarken hatada yapmazsınız.

Bilgisayar temizleme konusu peki? 2 yıldır temizlemedim hem ondan götürürüm demiştim ama ağır oyunlar oynamıyorum SA:MP, CS:GO CoD sadece.

Bilgisayar temizleme konusu peki? 2 yıldır temizlemedim hem ondan götürürüm demiştim ama ağır oyunlar oynamıyorum SA:MP, CS:GO CoD sadece.

Bir de GTA 5, ama HDD takınca Hitman gibi oyunlara da yukleneceğim ekran kartım CS:GO'da 60 veya 65 arası gezerken, GTA 5'te 50/55 oluyor.

Bilgisayar temizleme konusu peki? 2 yıldır temizlemedim hem ondan götürürüm demiştim ama ağır oyunlar oynamıyorum Samp, cs go cod sadece..
Tanıdık işe götürebilirsin ama sen de kasa temizleme yapabilirsin, zor işlemler değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı