HDD olan bilgisayara SSD takılır mı?

Xuneity

Decapat
HDD'ye kurulu bir sistemim var. Bugün yeni bir SSD aldım ve sisteme dahil edeceğim. Windows'u SSD'de kurmak istiyor fakat aynı zamanda HDD'deki dosyalarımın silinmesini istemiyorum, hem SSD hem HDD'yi görebilmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

SSD'ye Windows kurun, HDD'deki dosyları yine kullanamya devam edin. Bir sorun olmaz yani 2 işletim sistemi olsa bile. SSD'ye Windows kurduktan sonra önemli dosyaları SSD'ye atıp HDD'yi biçimlendirirsiniz, ardından dosyalsrı tekrar HDD'ye atsrsınız. Yapmanıza gerek var mı? Tartışılır, fakat diğer türlü HDD'deki dosylara erişim biraz meşakatli olabiliyor.

HDD'ye kurulu bir sistemim var. Bugün yeni bir SSD aldım ve sisteme dahil edeceğim. Windows'u SSD'de kurmak istiyor fakat aynı zamanda HDD'deki dosyalarımın silinmesini istemiyorum, hem SSD hem HDD'yi görebilmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
benim eskiden masaüstü kullanırken ssd ve hdd vardı ssdye windowsu kurdum hdd de sadece dosyalar vardı eğer 2sindede windows var ise başlangıçı ssd ye çek ordanda hdd içindeki gereksiz windwos dosyalarını silerek kullanabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı