Çözüldü HDD olan laptopa SSD takılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AsakiriMansur

Picopat
Daha fazla  
Elimde ASUS X507m adlı modelinde 4 GB RAM'li bir laptop var. İçerisinde 480GB HDD takılı. Açılma süreleri çok yavaş. SSD takmak istiyorum ama HDD takılan yere SATA SSD uyumlu mudur acaba? Ayrıyeten ben bu SSD icine Windows'u nasıl kurup takabilirim?

Elimde ASUS X507m adlı modelinde 4 GB RAM'li bir laptop var. İçerisinde 480GB HDD takılı. Açılma süreleri çok yavaş. SSD takmak istiyorum ama HDD takılan yere SATA SSD uyumlu mudur acaba? Ayrıyeten ben bu SSD icine Windows'u nasıl kurup takabilirim?

Uyumlu sadece HDD slotuyla aynı büyüklükte bir SSD alın ya da küçükte olur ama sabitliyecek birşe

Evet takabilirsin HDD yerine SSD takmayi oneririm eger DVD ROM var ise DVD ROM'u çıkarıp HDD cadd ile depolama olarak kullanabilirsin inan bilgisayar cok hizli açılıyor.

Geri
Yukarı