Çözüldü HDD RAW formatına dönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WariorFight

Hectopat
Merhaba iyi günler dün hard disk RAW'a dönmüştü ve gece NTFS olarak biçimlendirdim az önce tekrar RAW olmuş GeForce'dan video çektim videoyu kapattım bilgisayar dondu videoları HDD'ye kaydediyorum neden olabilir?

Sisteminiz nedir? RAW olan diskin modeli nedir?

Donanımsal da olabilir. Diskin bağlantı kablolarını ve montaj vidalarını kontrol edin. Tekrar NTFS yapmaya çalışın. Sisteme bulaşan bir virüs bile neden olabiliyor.

Korkutmayın hocam beni çok tedirginim böyle konularda 🥴

Donanımsal da olabilir. Diskin bağlantı kablolarını ve montaj vidalarını kontrol edin. Tekrar NTFS yapmaya çalışın. Sisteme bulaşan bir virüs bile neden olabiliyor.

Yaklaşık 40 dakikadır falan bu ekranda fix diyor.

image.jpg

image.jpg

Sanırım düzeliyor farklı bir ekrana geçti şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korkacak bir şey yok. Bunlar olabilen şeyler. Büyük ihtimalle diskte donanımsal bir arıza oluştu.

Bilgisayar açıldı fakat tekrar aynı sorun okumuyor RAW biçime döndü sanırsam NTFS yapmak için disk yönetimine gireceğim fakat giremiyorum.
Bu ekranda kalıyor.

1627408169493.png

Şimdi girdim dediğim gibi tekrar RAW olmuş :(
1627408228044.png

Çözüm

Geri
Yukarı