HDD Sağlığı %0 gözüküyor

Davut Ermiş

Hectopat
Daha fazla  
1675710800203.png

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi 6 yıllık bilgisayarımın hard disk sağlığını kontrol edeyim derken bunu gördüm. Aylardır kullanıyorum pek bir sıkıntısı yok. Ancak Valorant oynarken bir anda donuyor ve oyunu Görev Yöneticisi'nden kapatmadığım sürece öyle kalıyor. Başka herhangi bir sorun yok. Sizce SSD'ye geçiş yapmalı mıyım? Linkteki SSD nasıldır?

Eki Görüntüle 1659644

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi 6 yıllık bilgisayarımın hard disk sağlığını kontrol edeyim derken bunu gördüm. Aylardır kullanıyorum pek bir sıkıntısı yok. Ancak Valorant oynarken bir anda donuyor ve oyunu Görev Yöneticisi'nden kapatmadığım sürece öyle kalıyor. Başka herhangi bir sorun yok. Sizce SSD'ye geçiş yapmalı mıyım? Linkteki SSD nasıldır?

Hocam bütçeniz nedir ona göre SSD önerebilirim 3 tane

Eki Görüntüle 1659644

Hard diskinizde bad sector meydana gelmiş olabilir. Zaten ufaktan ömrünü tamamlamış 6 sene gayet yeterli bir ömür HDD için. SSD almanızı tavsiye ederim.
Attığınız SSD alınabilir fiyat performans ürünü değerleri 500 MB gayet mükemmel zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı