HDD SATA kablosu nasıl çıkartılır?

Nymphe31

Decapat
Daha fazla  
HDD aldım ve SSD SATA kablosu diğer girişleri kapatıyordu. Ben de SSD'nin SATA kablosunu çıkartıp bir üstteki girişe taktım. Ama sonradan öğrendimki SATA 0'da Windows kuruluymuş. Şu anda HDD kablosunu sökmeye çalışıyorum ama gelmiyor (pinsiz SATA kablosu). Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot menüsünden Windows'un kurulu olduğu diski başa alıp kullanabilirsiniz. SATA kablosunun orada çentik var ona bastırıp çıkartın. Yoksa direk çekince çıkar.

Anakartta ise sıkıntı olmaması gerekir. Sistemde sıkıntı var mı? Kablonun da normalde gelmesi gerekiyor.

Boot menüsünden Windows'un kurulu olduğu diski başa alıp kullanabilirsiniz. SATA kablosunun orada çentik var ona bastırıp çıkartın. Yoksa direk çekince çıkar.

Zaten yazdım SATA kablosu çentiksiz kablo.

HDD aldım ve SSD SATA kablosu diğer girişleri kapatıyordu. Ben de SSD'nin SATA kablosunu çıkartıp bir üstteki girişe taktım. Ama sonradan öğrendimki SATA 0'da Windows kuruluymuş. Şu anda HDD kablosunu sökmeye çalışıyorum ama gelmiyor (pinsiz SATA kablosu). Yardımcı olur musunuz?

Şimdi çıkarttım ama SSD'nin kablosu ekran kartına çarpıyor.

Şimdi Windows'u BIOS'tan SATA 0'dan SATA 1'e mi atacağım? Öyleyse video atabilir misiniz? (anakart Gigabyte A320M-H)

PC açılırken F12'ye sürekli basın ve Boot Manager'i ilk sıraya alıp deneyin.

Geri
Yukarı