HDD Spin Retry Count Failed Hatası

daha dün aldığım hdd diskleri okumayı bırakıp geri okumaya başlıyor basit bir dilden bu bilgisayar üzerinden d ve e diskleri kayboluyor 2 3 saniye sonra geri geliyor. korkuyorum yeni aldım bu devirde ve işsizlik vs varken paramın boşa gitmesini istemiyorum ne yapmam gerekiyor önceki hdd de böyle oldu ama daha fazlaydı her 2 dakikada bir aynı sıkıntıyı yaşıyordum daha fazla bozulmasın diye kablosunu çıkardım 3 ay kullandım sadece

hdd.png

arkadaşlar hd tune programında yeni hatalar almaya başladım yardımcı olur musunuz
hdd2.png

hdd1.png

Son düzenleme:
daha dün aldığım hdd diskleri okumayı bırakıp geri okumaya başlıyor basit bir dilden bu bilgisayar üzerinden d ve e diskleri kayboluyor 2 3 saniye sonra geri geliyor. korkuyorum yeni aldım bu devirde ve işsizlik vs varken paramın boşa gitmesini istemiyorum ne yapmam gerekiyor önceki hdd de böyle oldu ama daha fazlaydı her 2 dakikada bir aynı sıkıntıyı yaşıyordum daha fazla bozulmasın diye kablosunu çıkardım 3 ay kullandım sadece

Eki Görüntüle 1013061
arkadaşlar hd tune programında yeni hatalar almaya başladım yardımcı olur musunuz
Eki Görüntüle 1013140
Eki Görüntüle 1013139
Ölmüş bu hdd.
Sıfır aldıysanız gönderin geri.

Daha dün aldığım HDD diskleri okumayı bırakıp geri okumaya başlıyor basit bir dilden bu bilgisayar üzerinden D ve E diskleri kayboluyor 2 3 saniye sonra geri geliyor. Korkuyorum yeni aldım bu devirde ve işsizlik vs varken paramın boşa gitmesini istemiyorum ne yapmam gerekiyor önceki HDD de böyle oldu ama daha fazlaydı her 2 dakikada bir aynı sıkıntıyı yaşıyordum daha fazla bozulmasın diye kablosunu çıkardım 3 ay kullandım sadece.

Eki Görüntüle 1013061
Arkadaşlar HD Tune programında yeni hatalar almaya başladım yardımcı olur musunuz?
Eki Görüntüle 1013140
Eki Görüntüle 1013139

Konuyu hortlatmak olacak ama, HDD aşırı hasar almış kısacası gg.

Disk 2-3 saniye çalışmayı bırakıp tekrar çalıştığı için öyle. O zaman disk sistemden gidiyor HD Tune göremeyince diski tüm bölümleri kırmızı yapıyor. İlk testte 3 saniye de bitmiş. Tabi bu disk sorunlu olduğu için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı