HDD takıldıktan sonra bilgisayara görüntü gelmiyor

Zurich

Kilopat
Arkadaşlar şimdi hard diski takıyorum ve bilgisayarda görüntü olmuyor fakat çıkarınca görüntü geliyor. Hard diski takıp başlatınca "dıııt" sesi geliyor. Sorunu nasıl çözerim? Bu arada sistemde SSD takılı. SSD: Adata SU630 480GB.

Bilgisayarı yeniden başlat ve F11 tuşuna sürekli bas. Karşına Boot menüsü gelecektir.
Buradan da Windows kurulu olan diskini seçip entere basıp devam ediniz.
Bu şekil de yapıp masaüstüne gelirseniz disk yönetimi kısmından da yeni birim olarak diski oluşturun.

Hocam disk takılı iken Boot menüsü gelmiyor. Takılı değilken geliyor seçiyorum Windows'a atıyor beni.
Sorun videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayarı yeniden başlat ve F11 tuşuna sürekli bas. Karşına BOOT menüsü gelecektir.
Buradan da Windows kurulu olan diskini seçip entere basıp devam ediniz.
Bu şekil de yapıp masa üstüne gelirseniz disk yönetimi kısmından da yeni birim olarak diski oluşturun.
Hocam en son bir daha taktığımda ekrana sadece "_" geldi.
Aslında mantıklı baktığında HDD bozuk olsa, yani veri okuma yazma yapamasa ekranda bu belirtilir. Ama arkadaşta ekran dahi gelmiyor. Bu uyumsuzluk veya ekran kartı sıkıntısı olduğuna işaret.
Arkadaşlar hiç bir şekilde anlamadım fakat sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Hocam disk takılı iken Boot menüsü gelmiyor. Takılı değilken geliyor seçiyorum Windows'a atıyor beni.
Sorun videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam en son bir daha taktığımda ekrana sadece "_" geldi.

Arkadaşlar hiçbir şekilde anlamadım fakat sorun çözüldü.

Sorununuz çözüldü mü?

Geri
Yukarı