HDD üzerine USB ile XP yazılıp kullanılabilir mi?

Yağız Ünlü

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çok karmaşık bir başlıkla girmiş bulundum. Şimdi USB'mde Pardus vardı ve onu kurayım derken sistemimden oldum. Ondan sonra da öyle kaldım. 80GB hard diskimi alıp ondan başka bir sistem yani XP yazıp 200GB'lik HDD'ye yazayım dedim. Bir de neden XP diye sorarsanız çünkü internetim kötü. Tek indirebildiğim o.
Peki sizce o hard diski kullanmalı mıyım ya da daha düşük depolamalı bir ISO gibi bir şey var mı? Yoksa bunda kalayım mı?

Şimdiki kullandığım: 80gb/HDD Windows 7
İçi boş olan Pardus yüzünden:200gb/HDD/Boş(XP kurulabilir)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok karmaşık bir başlıkla girmiş bulundum. Şimdi USB'mde Pardus vardı ve onu kurayım derken sistemimden oldum. Ondan sonra da öyle kaldım. 80GB hard diskimi alıp ondan başka bir sistem yani XP yazıp 200GB'lik HDD'ye yazayım dedim. Bir de neden XP diye sorarsanız çünkü internetim kötü. Tek indirebildiğim o.
Peki sizce o hard diski kullanmalı mıyım ya da daha düşük depolamalı bir ISO gibi bir şey var mı? Yoksa bunda kalayım mı?

Telefona etchdroid uygulamasını indirin (USB niz de USB typce C veya telefonunuza uygun USB girişi varsa takın yoksa OTG kablo olmak zorundasınız) sonra telefona USB'yi takın bundan önce Pisi Linux veya beğendiğiniz bir dağıtımın ISO sunu indirin kurun

Windows 7 olan diski 200 GB olana clonlama ile kopyala orada kal.
Bu işlem için internete ihtiyacın yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı