HDD veya SSD önerisi

Aynı fiyata SSD varken neden HDD satın almalı? Sağlam argümanın var mı?

Bu HDD surv. Kamera kayıt sistemleri için. Standart kullanıma uygun değil.

Ben bunu kullanıyorum hocam gayet de memnunum ayrıca yazan arkadaş HDD vesairede önerebilirsiniz yazmış ayrıca evet 300-500 daha eklenip SSD de alınabilir.

Ben bunu kullanıyorum hocam gayet de memnunum ayrıca yazan arkadaş HDD vesairede önerebilirsiniz yazmış ayrıca evet 300-500 daha eklenip SSD de alınabilir.
Kimsenin önerisine karışmam ama bu öneriniz KAMERE KAYIT CİHAZLARI için üretilmiş bir HDD. Siz memnun olabilirsiniz ama yeni satın alacak kişiyi yanlış yönlendirmek hiç uygun olmayacaktır.

Ben satın alıp almamasını demiyorum neden HDD devri bitti diyorsunuz onu diyorum.
E bitti. Artık özel bir ihtiyaca yönelik değilse kimse tercih etmiyor. Etmemesi gerek zaten. SSD ile aynı fiyata satılıyorken aynı fiyata 2 nesil eski teknoloji ürününe para harcamak mantıksız. HDD'ler NAS ve Survelience sistemlerde sıklıkla kullanılıyor. DVR cihazlarında bile SSD'ye geçiliyor artık.

Kimsenin önerisine karışmam ama bu öneriniz kamere kayıt cihazları için üretilmiş bir HDD. Siz memnun olabilirsiniz ama yeni satın alacak kişiyi yanlış yönlendirmek hiç uygun olmayacaktır.

Evet hocam haklısınızdır fakat ben bunu kullanıyorum yani evet HDD devri bitti ama arkadaş önerin dediği için önerdim yanlışım varsa kusura bakmayın. Tabii ki de SSD daha iyi hız açısından performans açısından ayrıca biraz daha fiyat eklenerek 1TB SSD de alınabilir.

Kimsenin önerisine karışmam ama bu öneriniz kamere kayıt cihazları için üretilmiş bir HDD. Siz memnun olabilirsiniz ama yeni satın alacak kişiyi yanlış yönlendirmek hiç uygun olmayacaktır.

E bitti. Artık özel bir ihtiyaca yönelik değilse kimse tercih etmiyor. Etmemesi gerek zaten. SSD ile aynı fiyata satılıyorken aynı fiyata 2 nesil eski teknoloji ürününe para harcamak mantıksız. HDD'ler nas ve survelience sistemlerde sıklıkla kullanılıyor. Dvr cihazlarında bile SSD'ye geçiliyor artık.

Orası öyle ama hala oyun depolama konusunda kullanıyorum hikayeli oyunlar için iş görüyor 7200 RPM'li bir HDD.

Orası öyle ama hala oyun depolama konusunda kullanıyorum hikayeli oyunlar için iş görüyor 7200 RPM'li bir HDD.
Yani 2-3 sene önce alınmıştır, elbette kullanılır. Bugün HDD'niz bozulsa, gidip 1300TL'ye 7200RPM 1TB HDD mi alırsınız yoksa iş gören güzel bir 1TB SSD mi? Durum bu şekilde yani :D

Yani 2-3 sene önce alınmıştır, elbette kullanılır. Bugün HDD'niz bozulsa, gidip 1300TL'ye 7200RPM 1TB HDD mi alırsınız yoksa iş gören güzel bir 1TB SSD mi? Durum bu şekilde yani :D

1 yıl önce 2TB WD blue HDD almıştım 900 TL'ye indirimde iyi yakaladım o fiyata alınmaz fakat 900 TL'ye 2TB HDD kaçmaz :)

Araya kaynadı bu hahahah

Araya kaynadı bu hahahah

Bunu da buldum 512 ama olsun fiyatı çok iyi geldi siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı