HDD'deki uygulamalar hata veriyor

Broken

Hectopat
Daha fazla  
Selam millet.
Benim HDD sorun çıkartmaya başladı, bilgisayarı açarken scanning and repairing disk tarzı bir yazı çıkıyor. HDD'de kurulu oyunların bazıları direkt açılmıyor.

Daha az önce bilgisayar açıldığında Wallpaper Engine crash vermiş HDD'ye kurulu olduğu için. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam millet.
Benim HDD sorun çıkartmaya başladı, bilgisayarı açarken scanning and repairing disk tarzı bir yazı çıkıyor. HDD'de kurulu oyunların bazıları direkt açılmıyor.

Daha az önce bilgisayar açıldığında Wallpaper Engine crash vermiş HDD'ye kurulu olduğu için. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Aleyküm selam, Hdd muhtemelen ömrünü tamamlamış hocam. Sağlık kontrolü yaptınız mı? Çünkü ‎tarama ve onarım‎ yazmasından ve bir sürü hata vermesinden anlaşılıyor. Veya diğer ihtimal resmi olmayan program veya oyun indirdiyseniz sorunu yaşatabilir.

Aleyküm selam, Hdd muhtemelen ömrünü tamamlamış hocam. Sağlık kontrolü yaptınız mı? Çünkü ‎tarama ve onarım‎ yazmasından ve bir sürü hata vermesinden anlaşılıyor. Veya diğer ihtimal resmi olmayan program veya oyun indirdiyseniz sorunu yaşatabilir.
1659883170946.png

Sağlık testi bu şekilde görünüyor. Neden bu hataların başladığıyla alakalı da şu tahmini yapabilirim; repack işlemi devam ederken elektrikler gitti. Tekrar geldiğinde ve açtığımda windows dosyaları onarıyor %1 diyerek açılmıştı.

Eki Görüntüle 1477606
Sağlık testi bu şekilde görünüyor. Neden bu hataların başladığıyla alakalı da şu tahmini yapabilirim; repack işlemi devam ederken elektrikler gitti. Tekrar geldiğinde ve açtığımda Windows dosyaları onarıyor %1 diyerek açılmıştı.

Anladım. Sizin adınıza sevindim HDD konusunda. Diğer anlattığım gibi resmi olmayan program veya oyun ile ilgilendiğiniz anda gittiği sorunu yapacaktır. O halde şu an sorun var mı? Son durum nedir?

Geri
Yukarı