HDD'deki Windows nasıl silinir?

HappyCetin

Centipat
Daha fazla  
1-2 ay önce SSD aldım ve SSD'ye Windows'u kurunca HDD'deki Windows'un silinebilen bazı dosyalarını sildim. Şimdi ise hepsini silmeye çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Windows dosyasının hepsini nasıl silebilirim?

1679765445350.png

HDD sıfırlanmaması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıştır'ı açın, msconfig yazın ve açın. Önyükleme kısmında kullanımda olmayan Windows'a tıklayarak Sil tuşuna basın.
Daha sonra Uygula butonuna basıp kapatabilirsiniz.

Yanlış bilgi
Merhaba format atarken bunu yapabilirsiniz. Ayrıca harici bir şekilde biçimlendirme yapılamaz ve sağlıksız olur.

Bu yazılımla silebilmeniz lazım:

Çalıştır'ı açın, msconfig yazın ve açın. Önyükleme kısmında kullanımda olmayan Windows'a tıklayarak Sil tuşuna basın.
Daha sonra Uygula butonuna basıp kapatabilirsiniz.
Bu sadece girdiyi silmiyor mu?

Bu yazılımla silebilmeniz lazım:

Bu sadece girdiyi silmiyor mu?
LockHunter denedim ama o da silemedi.

Dosya izinlerinden uğraşarak yapabilirsin.
Daha basit olarak ise. İlgli diskteki verilerini al sonra diski biçimlendir.

1-2 ay önce SSD aldım ve SSD'ye Windows'u kurunca HDD'deki Windows'un silinebilen bazı dosyalarını sildim. Şimdi ise hepsini silmeye çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Windows dosyasının hepsini nasıl silebilirim?

Eki Görüntüle 1714595

HDD sıfırlanmaması lazım.

Diski biçimlendirin direk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diski biçimlendirin direk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

CMD'siz.

Geri
Yukarı