HDD'den ses geliyor

CanerKorkmazli

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kasa 1 tane sistemin kurulu olduğu SSD var 2 tane harici normal HDD var. Eskiden böyle bir ses gelmiyordu ve bilgisayar çok hızlı açılıp kapanıyordu bu ses çıktıktan sonra çok geç açılıp kapanmaya başladı bilgisayar. Windows 10 Pro yüklü sistemde, az önce kasayı açıp kabloları kontrol ettim bir sıkıntı gözükmüyor kablolarda. Ses ara ara geliyor ve 1 TB'lik HDD arada bir sanki bilgisayara USB bellek takınca bir ekran çıkar ya ne işlem yapmak istiyorsunuz diye aynı onun gibi gösteriyor o diski.

Ses dosyasını linki

Arkadaşlar sistemin kurulu olduğu ssd disk bu şekilde,1 tb'lik disk ise bilgisayarıma girince gösteriyor ama programda resimdeki gibi oluyor sıcaklığınıda göstermiyor
@baran_basaran @Typhon18

Dosya Ekleri

• ssd.jpg
    ssd.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 54
  • 1tb.jpg
    1tb.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 51
Hocam harddisk sürekli gidip geliyor bilgisayarımda anlayamadım testte yarım kalabilir. Şimdi bu diski yedekliyorum taşınabilir diske hdd gitti gidecek sanırım.
Sen yedeklerini hemen al dostum, sorunların bir kısmını hızlıca görebilmemiz için yedeklerini aldıktan sonra Quick Scan tik'ini açıp test yapabilirsin.

Sen yedeklerini hemen al dostum, sorunların bir kısmını hızlıca görebilmemiz için yedeklerini aldıktan sonra Quick Scan tik'ini açıp test yapabilirsin.

Hocam yedekleri sürekli kesile kesilede olsa alabildim, tarama sonucu bu şekilde.

Dosya Ekleri

• tarama.jpg
    tarama.jpg
    210,7 KB · Görüntüleme: 58

Geri
Yukarı