HDD'den SSD'ye geçiş yapınca Kod43 Hatası

TRgt

Kilopat
Daha fazla  
Samsung NP355V5C model laptopumun HDD'si artık iyice yavaşladığı için Apacer AS350 SSD aldım ve HDD'yi söküp montajını yaptım. USB'den Windows 10 kurulumu yaptım fakat ekran kartının sürücülerini kuramıyorum. 7660G+7670M model fakat 7670M aygıt yöneticisinde düzgün şekilde guncellestiriliyor ama 7660G güncellerken ekran kararıp geri gelmiyor. Eski HDD'yi taktiğımda ise iki aygıt için de bu aygıt düzgün çalışıyor diyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

@MayCrasH inceleyebilir misin rica etsem

Ekran kartı sürücülerini kaldırın, chipset sürücüsünü kurun, tekrar ekran kartı sürücüsünü kurun, ayrıca 2 sürücü kurmanıza gerek yok birine ait sürücüyü kurmanız yeterli.

İkisinin de sürücüsü aynı.

Chipset sürücüsü ile alakalı olabilir mi diye düşünmüştüm şu yüzden çünkü. USB 2.0 sürücüsü vs de sarı ünlem şeklinde görüyor. Ama anlamadığım şey HDD de böyle bir sorun olmazken SSD de defalarca denememe rağmen düzeltemedim. Şimdi işteyim dediğinizi deneyip bildireceğim teşekkürler.

Chipset sürücüsü ile alakalı olabilir mi diye düşünmüştüm şu yüzden çünkü. USB 2.0 sürücüsü vs de sarı ünlem şeklinde görüyor. Ama anlamadığım şey HDD de böyle bir sorun olmazken SSD de defalarca denememe rağmen düzeltemedim. Şimdi işteyim dediğinizi deneyip bildireceğim teşekkürler.

HDD'de chipset sürücüsü kuruludur.

Ekran kartı sürücülerini kaldırın, chipset sürücüsünü kurun, tekrar ekran kartı sürücüsünü kurun, ayrıca 2 sürücü kurmanıza gerek yok birine ait sürücüyü kurmanız yeterli.

İkisinin de sürücüsü aynı.

DDU ile sürücüleri kaldırdım. Chipset driverını kurdum ve yeniden başlatınca otomatik onarım ekranına attı. 2 gündür çözemedim bu sorunu ya. Ekran kartı arızalı da diyemiyorum çünkü eski HDD'yi takınca bu aygıt düzgün çalışıyor diyor

Geri
Yukarı