Çözüldü HDD'den Windows nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eneskara01

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Denizli
Mevcut sistemimde SSD içine Windows 10 işletim sistemi kurulu. Fazladan elimde 750 GB bir HDD var ve şu an depolama alanım dolmak üzere olduğu için onu kullanmak istedim ancak onunda içinde Windows 10 kurulu, bu yüzden BIOS'tan ikisinden birini seçiyorum, başlıyor, daha sonra disk yönetimi kısmına geliyorum ancak orada görmüyor. Tekrar BIOS'a gidiyorum, HDD ile başlatıyorum SSD'yi belki HDD'ye taşıyabilirim diye, bu sefer de onu görmüyor. HDD'den işletim sistemi yani Windows'u silmem gerek silersem büyük ihtimal tanıyacak. Ancak HDD ile bilgisayarı başlatırsam Windows kullanımda olduğu için biçimlendiremiyorum. İşin içinden çıkamadım :(.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rehbere göre Boot Manager'i taşıyabilirsiniz. Gerekli adımları uygulayın. Daha sonra ise HDD'yi biçimlendirme yapabilirsiniz.
Rehbere göre Boot Manager'i taşıyabilirsiniz. Gerekli adımları uygulayın. Daha sonra ise HDD'yi biçimlendirme yapabilirsiniz.

Çözüm
Rehbere göre boot Manager'i taşıyabilirsiniz. Gerekli adımları uygulayın. Daha sonra ise HDD'yi biçimlendirme yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Recep abi sorumun yanıtını daha önceden gayet açıklayıcı şekilde rehberde vermiş. Hemen işe koyuluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı