HDD'li sisteme en güncel Windows 10 ne kurulabilir?

Evet. Ve Single Language ile. HDD ile Windows 10 kullanılmaz ama illaki kullanacağım diyorsan bu sürüm olur.
olay şu 7 den sıkıldım yoksa kurarım ve ben valorant,csgo vb oynuyorum yani yeni ama perfromans vermiyo 8.1ise kullanılır ama ben biraz cık ders için istiyom biraz ama çok az ama 8.1 de uygulamaları kullanamıyorum 8 gi,bi kapatılmadı ama kullanamıyom 10 a geçmek istiyom 10 u çok seviyom ama oda boğuyo yeni sürümleri ve performasn hepten düşürüyo 10 da mağazada bide çok oyun var . o yüzden ve ben oyun oynuyom o yüzden .

Eğer mağaza ve windows 10 uygulamaları şart ise yapacak birşey yok, böyle kullanmanız gerekli.
bişey sorucam evt yoruyorum kusura bakmayın ama bu sorunlara windows değiştermeden ne yapabiliriz tmm razı yım en eski windows 10 sürümü kullanmaya modofiyelide tmm da ne yapabiliriz ?

bişey sorucam evt yoruyorum kusura bakmayın ama bu sorunlara windows değiştermeden ne yapabiliriz tmm razı yım en eski windows 10 sürümü kullanmaya modofiyelide tmm da ne yapabiliriz ?
eski sürüm bir windows kurabilirsin dediğin gibi, veya bütçen varsa sistem de yükseltebilirsin.

Geri
Yukarı