HDD'li sisteme Windows 10 sürümü önerisi

HDD'li sisteme Windows 10 kuracağım. Ama HDD var güncel sürüm çok kastırcağı için eski sürüm indireyim en günceli olsun şimdi gelmeyin modifiyeli kullan diye haklı'lar da. Ama ben hem oyun hem ödev için ama yoğunluk oyunda olsun. Ben konu değiştirme olacak ama bende Windows 10'da FPS'te düşük 8.1 7 de daha fazla 10 da bayağı düşük ama ben bu testi tek oyunda yaptım. O yüzenden de olabilir. Bu sefer başka oyunlar indireceğim bir yanda ödevimi yapacağım. Windows 10 hangi sürüm olur arkadaşlar gidip de en eskide demeyin en yeni de demeyin. En eski kuracağıma 8.1'e devam ederim daha iyi. Biraz güncel olsun HDD yide rahat bıraksın nasıl bir şey olabilir?

HDD de en iyi çalışan Windows 10 sürümü 1511 ve 1607'dir çok eski diye kabul etmiyorsunuz ve modifiye de istemiyorsunuz Windows 10'un diğer sürümleri için SSD şartdır bu sürümleri kabul etmek istemiyorsanız 8.1'e dönmeniz daha iyi olur HDD de daha iyi çalışır 8.1 eğer 1609 üstünü kurarsanız %100 disk kullanımlarıyla çok fazla karşılaşırsınız.

Anladım, sadece Windows 8.1 Home kullabilirsin hocam.
windows 8.1 zaten kullanıyorum .7 ye geçtim rahatım ama ben dediğim gibi windows 10 istyodum. ama olmuyo performans düşürüyo nerdeyse tüm sürümleri denedim ama artmıyor!
fps 8.1 7 ye göre neden çözümü varmı?
HDD de en iyi çalışan Windows 10 sürümü 1511 ve 1607'dir çok eski diye kabul etmiyorsunuz ve modifiye de istemiyorsunuz Windows 10'un diğer sürümleri için SSD şartdır bu sürümleri kabul etmek istemiyorsanız 8.1'e dönmeniz daha iyi olur HDD de daha iyi çalışır 8.1 eğer 1609 üstünü kurarsanız %100 disk kullanımlarıyla çok fazla karşılaşırsınız.
modofiyeli şu yüzden kabul etmiyorum. oda performans vermiyo.
windows 8.1 zaten kullanıyorum .7 ye geçtim rahatım ama ben dediğim gibi windows 10 istyodum. ama olmuyo performans düşürüyo nerdeyse tüm sürümleri denedim ama artmıyor!
fps 8.1 7 ye göre neden çözümü varmı?

modofiyeli şu yüzden kabul etmiyorum. oda performans vermiyo.
hocamlarım neden cidden windows 10 fps düşürüyo yeni sürüm eski sürüm aynı .

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı