HDD'ye işletim sistemi kurulur mu?

Noqx

Decapat
Daha fazla  
Denemek istediğim birkaç işletim sistemi var. Elimde de bir tane harici hard disk var. Buna Win to USB ile kurulum yapabilir miyim? Şu an Windows 10 Pro var. Harici hard disk takılıyken bilgisyar açılırken hangi işletim sisiteminden başlatayım diye sorar mı? Ayrıca hard diskin içindeki işletim sisitemini silmek istediğim zaman Windows'a gelip disk yönetiminden biçimlendirirsem hard disk formatlanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemek istediğim birkaç işletim sistemi var. Elimde de bir tane harici hard disk var. Buna Win to USB ile kurulum yapabilir miyim? Şu an Windows 10 Pro var. Harici hard disk takılıyken bilgisyar açılırken hangi işletim sisiteminden başlatayım diye sorar mı? Ayrıca hard diskin içindeki işletim sisitemini silmek istediğim zaman Windows'a gelip disk yönetiminden biçimlendirirsem hard disk formatlanır mı?

Böyle uğramak yerine VMware workstation kullan daha iyi olur. Hem sanal olarak test edebilirsin. Usb ile uğraşmassın.

Buna Win to USB ile kurulum yapabilir miyim?
Muhtemelen yapabilirsin.
Harici hard disk takılıyken bilgisayar açılırken hangi işletim sisiteminden başlatayım diye sorar mı?
Sormayabilir. Boot Menu üzerinden gir.
Ayrıca hard diskin içindeki işletim sisitemini silmek istediğim zaman Windows'a gelip disk yönetiminden biçimlendirirsem hard disk formatlanır mı?
O HDD'deki İS'den formatlamaya çalışmıyorsan formatlayacaktır.

Geri
Yukarı