HDD'yi biçimlendirmeden bölme

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Halihazırda aktif olarak oyunlarımı depolamak için kullandığım 1TB WD Blue harddiskim var. Bunun yaklaşık 50-100GB'sini ayrı bir işim için bölmek istiyorum ama böyle bir şey mümkün müdür? Mümkünse nasıl yapabilirim?
1533576759746.png

Çözüm
Girdim fakat nasıl yapabileceğimi bilmiyorum. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum çünkü oyunlarım orada. Biçimlendirmeden yapabilir miyim?
Yanlış hatırlamıyorsam Disk C'ye sağ tıklayın "Birimi Küçült" dedikten sonra arzu ettiğiniz değeri MB cinsinden girip küçülte basınca diski bölmesi gerekiyor :) Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Girdim fakat nasıl yapabileceğimi bilmiyorum. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum çünkü oyunlarım orada. Biçimlendirmeden yapabilir miyim?
Yanlış hatırlamıyorsam Disk C'ye sağ tıklayın "Birimi Küçült" dedikten sonra arzu ettiğiniz değeri MB cinsinden girip küçülte basınca diski bölmesi gerekiyor :) Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Çözüm
1024 ile çarpmam gerekiyor mu MB'yi yazarken?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı