Çözüldü HDD'yi CD-ROM kısmına takma sonrası sistem HDD'yi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mistik03

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Lenovo laptopuma SSD taktım. Çıkardığım HDD'yi CD-ROM kısmına taktım, fakat BIOS da görünüyor masaüstünde görünmüyor. Nasıl çözebilirim?

1620737387097.jpeg

1620737369308.jpeg

1620737350743.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok garip. Denetim masasından sistem ve güvenliğe girip depolama havuzuna girin. Buradan depolama havuzu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunu yaparak biri diski görmeyi başarmıştı.

Çok garip. Denetim masasından sistem ve güvenliğe girip depolama havuzuna girin. Buradan depolama havuzu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunu yaparak biri diski görmeyi başarmıştı.
1620774187219.png

Başka bilgisayarın CD-ROM kısmına taktım buradan ne yapabilirim?

Çok garip. Denetim Masası'ndan sistem ve güvenliğe girip depolama havuzuna girin. Buradan depolama havuzu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunu yaparak biri diski görmeyi başarmıştı.

1620407705141.png

Son düzenleme:
Şimdi gözüküyor. 344GB olan bölüme sağ tıklayıp yeni bölüm oluşturmayı deneyebilirsiniz yada F bölümü ile birleştirmeyi. Hata verirse Partition guru gibi programları deneyin.

Disk yönetiminde dinamik yetersiz uyarısı varmış oradan etkinleştirdim ve hallettim teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı