HDD'yi Harici Disk Yapmak

Adem taraş

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, benim laptoptan HDD'yi çıkartıp HDD kutusuna koydum ve bunu harici disk yapmak istiyorum ama hala dahili olarak gözüküyor ve kopyalama yapılınca da hata veriyor, lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeş farklı bir adaptör kablosu dene yani ,ayrıca kutunun 2 tane usb kablosu olması lazım yoksa bir sata portu kullanman gerekir ancak taşınabilirliği kalmaz. eğer 2. ne işe yarıyor dersen 1 i bilgiyi aktarır diğeri gücü

kardeş farklı bir adaptör kablosu dene yani ,ayrıca kutunun 2 tane usb kablosu olması lazım yoksa bir sata portu kullanman gerekir ancak taşınabilirliği kalmaz. eğer 2. ne işe yarıyor dersen 1 i bilgiyi aktarır diğeri gücü
Kardeş tek giriş yeri var tek kablo var şimdi takınca böle 3 bölüm gözüküyor efi sistemi ve kurtarma bölümü diye bunları silmenin cevabı verilmiş cmd ile silinebilirmiş ama böle sıkıntı cikabilirmis ondan kararsız kaldım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı