HDMI 1.4 144Hz kablo önerisi

Bütçe
75
"Hdmi 2.0b kablo geriye dönük olarak; hdmi 2.0a, hdmi 2.0 ve hdmi 1.4 özelliklerinin tümünü barındırır ve tümünü destekler."
Kısacası hiç bir sıkıntı çıkartmaz . Kaliteli üst düzey bir kablo. İlerde de işinize yarar.

Bu da kendi sayfası. Daha detaylı açıklama ve satın alabileceğiniz diğer linkler var. İndirim falan olabilir başka sitelere de bakın alacağınız zaman.
Ben Amazon üzerinden aldım birkaç günde gelmişti sanırım. Kapalı kutu bandrollü ve orjinalliğini QR kod ile taratabiliyorsunuz.
Tamamdır inceleyeceğim.
Bu da kendi sayfası. Daha detaylı açıklama ve satın alabileceğiniz diğer linkler var. İndirim falan olabilir başka sitelere de bakın alacağınız zaman.
Ben Amazon üzerinden aldım birkaç günde gelmişti sanırım. Kapalı kutu bandrollü ve orjinalliğini QR kod ile taratabiliyorsunuz.

Bir şey daha soracağım ben televizyonda ki HDMI'ı çıkartıp taktığımda(altın uçlu) 120Hz alabiliyorum oda 720p de sizinkini aldığımda bir sıkıntı çıkmayacaktır değil mi kusura bakmayın bu işlerde birazcık korkuyorum. Tam performansını verebilmesi için elimden geleni yapmak istiyorum.
@Amanita kusura bakma sanırsam üstteki mesajı görmedin diye etiketlemek istedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı