HDMI 2.0 destekli monitör önerisi

Bütçe
2500-3700

SeuseN

Femtopat
Daha fazla  
HP Victus kullanıyorum, 2.1 bir HDMI girişi var.
Laptopun yanına 144 Hz bir monitör almak istiyorum. Tam performansı alabılecegım bir monitör önerir misiniz?

Tam performanstan kastın nedir bilmiyorum. Fakat HDMI 2.1 girişi olan monitörler çok pahalı.
Örnek.

Önerebileceğim monitörler.

Tam performanstan kastın nedir bilmiyorum. Fakat HDMI 2.1 girişi olan monitörler çok pahalı.
Örnek.

Önerebileceğim monitörler.

Hocam tam performanstan kasıt 144 Hz'den bahsedıyorum sitede bır arkadasla konustum ASUS TUF Gaming VG249Q önerdi laptopa baglamıs o da ıcınden çıkan kabloyla 144 Hz alıyormus benım kafama takılan o monıtor 1.4 HDMI laptop 2.1 nasıl alıyor onu merak ettım ben alsam bende alabılır mıyım bılemedım.

Hocam tam performanstan kasıt 144 Hz'den bahsedıyorum sitede bır arkadasla konustum ASUS TUF Gaming VG249Q önerdi laptopa baglamıs o da ıcınden çıkan kabloyla 144 Hz alıyormus benım kafama takılan o monıtor 1.4 HDMI laptop 2.1 nasıl alıyor onu merak ettım ben alsam bende alabılır mıyım bılemedım.

2.0 HDMI portu varsa laptopta 1.4 HDMI girişli monitör ve kablosu ile 144Hz alırsın. Laptop'unda Type-C Thunderbolt özelliği varsa Type-C to DP önerimdir.

Hocam bir Acer pivot mu ikincisi Lenovo dik dönmüyor dediler?

Acer pivot. Lenovo değil. Lenovo'nun ergonomik yapısı biraz kötü. Bu bütçe de normal.
Senin baktıkların TUF serisi kronik sorunları olan bir seri. Beklentiyi karşılayamıyor.
Samsung çöpün çöpü. Ghosting ve smearing sorunlu. Elimi sürmem.

tuf serısı bır ton vıdeo ızledım ne kronık sorunu var alan arkadas memnun samsung da haklısın cok var dedıgınız sorundan aşırı karasızım

Acer pivot. Lenovo değil. Lenovo'nun ergonomik yapısı biraz kötü. Bu bütçe de normal.
Senin baktıkların TUF serisi kronik sorunları olan bir seri. Beklentiyi karşılayamıyor.
Samsung çöpün çöpü. Ghosting ve smearing sorunlu. Elimi sürmem.
tuf serısı bır ton vıdeo ızledım ne kronık sorunu var alan arkadas memnun samsung da haklısın cok var dedıgınız sorundan aşırı karasızım

TUF serısı bır ton vıdeo ızledım ne kronık sorunu var alan arkadas memnun Samsung da haklısın cok var dedıgınız sorundan aşırı karasızım

TUF serısı bır ton vıdeo ızledım ne kronık sorunu var alan arkadas memnun Samsung da haklısın cok var dedıgınız sorundan aşırı karasızım

ASUS piyasa malı oldu ondan tonlarca video ve yorum var. Düşük bütçede piyasamızda talep gördüğü için tercih ediliyor. Elle tutulur TUF serisinde monitör sınırlı.

Geri
Yukarı