HDMI 2.0 ile WQHD 144 Hz görüntü alınır mı?

QuantØ

Hectopat
Monitör
Xiaomi 144hz HDMI 2.0
Xiaomi bir monitör aldım, 144Hz. USB 2.0 desteği var, 34 inç. Bilgisayarım Acer Nitro 5, HDMI 2.1 desteği var. Şu an HDMI ile bağlıyorum. 2K wide ile 99.99Hz veriyor. HDMI'dan DisplayPort'a çeviren bir adaptör aldım, uzerinde 4K 60Hz yazıyor. Bunu kullanarak 144 Hz alabilir miyim? Ya da nasıl 144 Hz alırım?

Direkt HDMI ile bağlantı kurduğunuzda(dönüştürücü olmadan) 2K ayarlarda maksimum 99 Hz mi veriyor? Yoksa dönüştürücü ile mi bu durum söz konusu? Çözünürlük ayarlarının ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz?

Direkt HDMI ile bağlantı kurduğunuzda(dönüştürücü olmadan) 2K ayarlarda maksimum 99 Hz mi veriyor? Yoksa dönüştürücü ile mi bu durum söz konusu? Çözünürlük ayarlarının ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz?

Direkt HDMI kablosu ile 99.99Hz veriyor. Ama dönüştürücü de 14.4 Gbit destekliyordu, 4K 60 Hz yazıyordu, 36 euro olduğu için almaya korktum açıçası :D

HDMI üzerinden 144 Hz alabiliyor olmanız gerekiyor. Masaüstüne sağ tık yaptıktan sonra görüntü ayarlarındaki ayarınızın ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Efendim geç olduğu için özür dilerim. Şehir dışındaydım. Şu an farklı bir kablo ile bağlıyorum ama ne yazık ki olmuyor :D

1704144462557.png

Yeni konular

Geri
Yukarı