HDMI bağlantı sorunu

Bilgisayarı yeniden başlatın ve sonra bilgisayar üzerinden sağ tık yapıp görüntü ayarlarına girin televizyonu görüp görmediğini kontrol edin 1/2 vs yazması lazım eğer yazıyorsa görüntüyü sadece televizyona vermesi için gerekli seçeneği işaretleyin (şu anda bilgisayarda değilim maalesef isim olarak aklımda değil) eğer yapamazsan bilgisayara geçtiğim zaman yardımcı olurum.
Bunu görmeniz gerekiyor:

1608518095593.png

Sonrada birden çok ekran yazan yerden hangi ekrana görüntü yansıtacağını belirle.

1608518148607.png

Son düzenleme:
Bilgisayarı yeniden başlatın ve sonra bilgisayar üzerinden sağ tık yapıp görüntü ayarlarına girin televizyonu görüp görmediğini kontrol edin 1/2 vs yazması lazım eğer yazıyorsa görüntüyü sadece televizyona vermesi için gerekli seçeneği işaretleyin (şu anda bilgisayarda değilim maalesef isim olarak aklımda değil) eğer yapamazsan bilgisayara geçtiğim zaman yardımcı olurum.
Bunu görmeniz gerekiyor:

Eki Görüntüle 792453

Sonrada birden çok ekran yazan yerden hangi ekrana görüntü yansıtacağını belirle.

Eki Görüntüle 792454

Ekran kartında tek HDMI girişi var onu nasıl yapabilirim?

Yanlış anlamadıysam başka HDMI kablon yok o zaman yenisini alabilirsin ucuzları 10-20 TL civarı olması lazım zaten başka birşeyde yapamazsın.

Yok hocam HDMI kablo var 2 tane ama ekran kartımda 1 tane HDMI girişi var ve ben televizyona bağladığımda monitörü bağlayamıyorum televizyona da görüntü gelmediği için olmuyor.

Yok hocam HDMI kablo var 2 tane ama ekran kartımda 1 tane HDMI girişi var ve ben televizyona bağladığımda monitörü bağlayamıyorum televizyona da görüntü gelmediği için olmuyor.

İşte o zaman dediğim gibi çoğaltıcı kullanman gerekiyor linkini attığım ürünü alabilirsin onu aldığın zaman ekran kartına takıyorsun önceki ucu diğer yuvalarada TV için olan HDMI kabloyu ve monitör için olan HDMI kablosunu bağlayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı